Catering wigilijny – święta bez stresu!

Catering wigilijny – święta bez stresu!

Dodano: 2016-05-15 Przez: admin


 

Świąteczny zawrót głowy potrafi dać w kość. Jeżeli przed każdymi świętami Bożego Narodzenia denerwujesz się, czy wszystko uda ci się zrobić na czas, a nadchodzące świąteczne dni zamiast przyjemności przynoszą ze sobą stres, pomyśl o skorzystaniu z cateringu wigilijnego. To coraz bardziej popularna usługa!

 

Święta to okazja, aby świętować. Niestety, wielu z nas chce, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i tym samym poświęca mnóstwo czasu na sprzątanie i gotowanie. Boże Narodzenie nie powinno jednak polegać na staniu przy kuchence, zwłaszcza gdy nie przepada się za gotowaniem. W związku z tym catering wigilijny to strzał w dziesiątkę. Zamawiając taką usługę, otrzymujesz punktualnie w Wigilię wyśmienite dania świąteczne przygotowane przez szefów kuchni – wystarczy tylko rozłożyć je na stole i ewentualnie podgrzać, aby rozkoszować się świąteczną atmosferą i mnóstwem pyszności.

 

Co możesz zamówić?

Jeżeli zdecydujesz się na taki catering do domu, w takim przypadku zazwyczaj do dyspozycji masz pełne menu potraw wigilijnych i możesz wybrać takie, które będą dla ciebie najbardziej odpowiednie. Smażony karp, postna kapusta z grzybami czy kapusta z grochem, śledzie i ryba po grecku, sałatki jarzynowe, zupy grzybowe, barszcz czerwony, pierogi z kapustą i grzybami, bigos wigilijny z grzybami i śliwką, także desery – makowiec, kutia czy sernik. Oczywiście, można zamówić także ziemniaki, ryż, ciasteczka i inne dania. Naprawdę jest w czym przebierać, a dania zachwycają nie tylko wyśmienitym zapachem i smakiem, ale również prezentują się bardzo elegancko.

 

Ile to kosztuje?

Wbrew pozorom zamówienie wigilijnego cateringu wcale nie wiąże się z wyjątkowo wysokimi wydatkami. Pełen zestaw obiadowy na Wigilię dla 6 osób to wydatek rzędu 300-400 złotych. Osobno zamawia się desery.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z takiej usługi, pamiętaj o tym, aby zarezerwować swój catering wcześniej, ponieważ zainteresowanie jest spore i gdy zdecydujesz się na ostatni moment, może się okazać, że firma cateringowa nie ma już wolnych terminów.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy

HTML5 Logo